Neverejné zhromaždenie Hospodárskeho klubu

14. marca 2018, 15:14
Foto: NEF Hospodársky klub
Bratislava 14. marca (OTS) - Vo štvrtok sa koná 116. riadne zhromaždenie a celkove 265. podujatie združenia Neformálne ekonomické fórum Hospodársky klub, ktoré združuje 222 domácich a zahraničných osobností.

Toto zhromaždenie je neverejné. V úvodnom slove sa hovorí o. i. o predčasných parlamentných voľbách, ale s odporučaním návratu k viacerým volebným obvodom.

Budú vyhlásení laureáti Zlatého biatca za rok 2017, víťazi tradičných ankiet a dvojnásobný laureát „Mierovej ceny zo Slovenska 2015“ za rok 2017. Najsympatickejšia osobnosť slovenskej politiky a spoločnosti za rok 2017 podľa rovnomennej ankety Peter Mihók bude odpovedať na otázku : „O čom je politická kultúra, vlastná identita a zodpovednosť ?“.

Do diskusie sa prihlásili viacerí členovia združenia. Na www.hospodarskyklub.sk pod titulným banerom „V jubilejnom 25. roku života 116. riadne zhromaždenie ....“ budú poobede zverejnené aj Správa o Slovensku, 4. pokračovanie a skupinový názor na štvrťstoročný výsledok Slovenskej republiky : "Nedá sa piesok do snopov viazať a voda hrabať...".

Na programe je aj prezentácia patentu ocenenom združením v roku 2012 a o jeho osude pod názvom „Biznis postavený na vode“. Všetky materiály z tohto podujatia budú zverejnené na www.hospodarskyklub.sk v piatok 16. marca najneskôr o 14. h.

UPOZORNENIE: Upozorňujeme čitateľov, že materiály označené skratkou OTS sú poskytované v rámci Originálnej textovej služby, zverejňujeme ich v plnom znení, a za ich obsah nesie zodpovednosť zadávateľ.


TASR · 14. marca 2018, 15:14
Zdieľať


Naspäť na najnovšie správy

Teraz tiež

Rubriky denníka 24hod.sk