Tatar prispel dvomi gólmi k triumfu Montrealu

19. januára 2019, 8:57
Slovenský hráč Tomáš Tatar v drese Montrealu Foto: TASR/AP
New York 19. januára (TASR) - Slovenský hokejista Tomáš Tatar prispel v noci na sobotu v zámorskej NHL dvomi gólmi k triumfu Montrealu na ľade Columbusu 4:1. Na konto si pripísal dva plusové body. Canadiens natiahli víťaznú šnúru na štyri zápasy.

"V aréne Columbusu sa hrá každému súperovi ťažko. Blue Jackets majú skvelý tím. Ak však produkujeme dobrý hokej, dokážeme odohrať vyrovnanú partiu aj s tými najlepšími v profilige," uviedol Tatar pre oficiálnu webovú stránku súťaže.

Arizona v zostave s Richardom Pánikom prehrala s Pittsburghom 2:3 po predĺžení. Pánik zaznamenal plusový bod, o triumfe Penguins rozhodol 50 sekúnd pred koncom extračasu v predĺžení Phil Kessel. Ottawa s Christiánom Jarošom zvíťazila na ľade Caroliny 4:1. Slovenský obranca odohral vyše 17 minút. Florida zdolala Toronto bez Martina Marinčina 3:1.