Buďte atraktívna

15. apríla 2013, 23:01
Buďte atraktívna Dôležité však je aby sa každá v tom vlastnom tele cítila dobre.
Nie všetky sme od prírody odstali do vienka krásnu postavu či bezchybnú pleť. V dnešnej dobe však nie je problém si k dokonalej kráse dopomôcť.
Pleť potrebuje individuálnu starostlivosť, preto by ste svoj typ pleti mali poznať a tieto poznatky premeniť do vhodne zvolenej kozmetiky. Takto predídete rôznym poškodeniam a tou správnou starostlivosťou môžete predĺžiť aj vitalitu svojej pleti. Vďaka čomu budete vyzerať mladšie.

Hovorí sa, že vlasy sú korunou krásy každej ženy. Preto by ste mali venovať dostatok času nielen konečnému účesu ale aj starostlivosti o ne. Vlasová kozmetika je dnes na vysokej úrovni a preto aj vlasy nepoddajné či jemné môžu pôsobiť zdravo a vitálne. Upravený účes Vám dodá potrebnú dávku sebavedomia.
Už sa všetci iste nevieme dočkať príjemného teplého počasia. Ak ste však pri revízií svojho šatníka alebo pri nákupoch zbadali, že Vaša postava má isté nedostatky, začnite cvičiť. V prípade, že Vám jednoducho nezostáva na pohyb čas, môžete sa obrátiť na centrum plastickej chirurgie v Trenčíne. Lekár Vám podľa Vašich predstáv navrhne čo najvhodnejšie a najšetrnejšie riešenie pre Vaše problémové partie. Treba však myslieť aj na riziká, ktoré sú samozrejme spätá s každým podobným zákrokom. Postavu Vám môžu vymodelovať pomocou liposukcie. Táto je vhodná najmä ak pravidelným cvičením a zdravou životosprávou sa jednoducho nemôžete zbaviť podkožného tuku v problémových partiách ako sú stehná, zadok a bruško.

Po takomto zákroku budete mať krásnu postavu aj v spodnom prádle, čo sa predovšetkým bude páčiť Vášmu partnerovi, aj keď Vás samozrejme miluje takú aká ste a nie preto ako vyzeráte.
Zdieľať


Naspäť na najnovšie správy

Teraz tiež

Rubriky denníka 24hod.sk