Farma 2013: Farmárke Jane vyšli plány, na Farme končí Božena Candráková

29. septembra 2013, 17:25
Farmu opúšťa Božena Candráková V sobotňajšom dueli s Božkou súťažila mladá Veronika. Kvetka Horváthová najprv preverila vedomosti oboch duelantiek. Na jednu z otázok Božena nezvolila správnu odpoveď, čo ju napokon stálo výhru v prvej disciplíne.

Druhá disciplína bola silová - hákovanie. Po urputnom boji však napokon Veronika Pavlíková porazila svoju súperku opäť a vybojovala si tak zotrvanie na Farme. Božke zostali len oči pre plač. Farmu opúšťa ako piata v poradí.

Život Božene uštedril už niekoľko rán. V krátkom čase prišla o viacerých blízkych, najviac ju však ranila smrť sestry, ktorá umrela v nemocnici po banálnom zákroku. Ostali po nej tri deti, o ktoré sa Božena starala. Víťazstvom na Farme im chcela zabezpečiť lepšiu budúcnosť. Jej plány sa však zrútili po sobotňajšej prehre v dueli.

„Sen o výhre sa mi skončil, ja som ale človek, ktorý nepadá, aj keď prehrá. Budem určite ďalej v živote pracovať a spravím pre to všetko, aby sa mali decká po sestre dobre,“ povedala tesne po vypadnutí odhodlaná farmárka.

Na Janu Hrmovú, veľkú nepriateľku z Farmy, však len tak nezabudne. „Janu so mnou určite čaká duel vonku. Veľmi sa teším, keď sa vonku spolu stretneme. Asi budú poháre lietať,“ odkázala výhražným tónom Božena Bratislavčanke Jane.

Tá je podľa všetkého spokojná. Celý týždeň totiž kula pikle, ako sa Božky zbaviť. A vo svojej snahe napokon uspela.
Zdieľať


Naspäť na najnovšie správy

Teraz tiež

Rubriky denníka 24hod.sk