SuperStar 2015: Po treťom finálovom kole súťaž neopúšťa nikto. Porota vytiahla divokú kartu!

16. novembra 2015, 8:30
«SuperStar 2015

Finalisti speváckej šou SuperStar sa v nedeľu večer opäť postavili na pódium pred porotu a divákov v štúdiách na Barrandove, kde bojovali o postup do ďalšieho kola.

Tretie finálové kolo SuperStar sa nieslo v česko-slovenskom duchu. Súťažiaci si tak vybrali piesne od svojich najobľúbenejších domácich interpretov. V priamom prenose vystúpil aj Martin Chodúr a v závere sa predstavila kapela IMT Smile.

Zo šou mal na základe diváckeho hlasovania vypadnúť finalista Štěpán Urban, no akonáhle toto všetkým v sále oznámil moderátor Pyco, porotca Paľo Habera sa hneď ozval, že chce zasiahnuť.

Porota totižto mala počas šiestich finálových kôl šancu jedenkrát využiť možnosť Divokej karty, ktorá vypadnutého speváka môže vrátiť do hry. Po rýchlej dohode sa tak všetci štyria porotcovia rozhodli, že Urbana po tomto kole v hre udržia. Štěpán tak napokon 3. kolo prežil a je späť v šou. Po treťom kole tak nikto zo SuperStar nevypadol a my sa už teraz môžeme o týždeň tešiť na 4. finálové kolo opäť so šiestimi súťažiacimi.

»
Zdieľať


Naspäť na najnovšie správy

Teraz tiež

Rubriky denníka 24hod.sk