Vyvolení 2013: Kto odchádza domov tentoraz?

15. septembra 2013, 13:00
Ráchel odchádza domov Pred súbojom všetkých čakala odmena v podobe hostiny... Bolo, že to radosti! Všetci sa konečne po dlhom čase najedli do sýtosti.

Stavbyvedúci Igor si k sebe do súboja vybral Ráchel, s ktorou si vôbec nesadol. A ani ona ho nemusí...

Igor sa ocitol v súboji už druhý krát, tak vie, čo ho čaká... jeho súperka je tam prvý raz.

Ráchel si z dvojice kuchárov Martinky a Milana vybrala Milana. Ten mal právo zvoliť súťažnú disciplínu, taktizoval a vyhrali to nakoniec žiarovky. Spravil dobre! Túto disciplínu vyhral a je mimo ohrozenia.

Ráchel a Igor – veľký súboj

Do súboja idú Ráchel a Igor a je len na vyvolených, aby sa zhodli, kto súťaž tento týždeň opustí. Ráchel už tuší, že to bude ťažký súboj, Igor je silný partner...

Najviac véčok získal Igor a Ráchel dostala dve – od kamarátky Majky i Nora. Rozhodnúť musela Majka. Priklonila sa k názoru väčšiny. Domov poslala Ráchel. Majka a Noro ju museli obetovať, aj keď im to bolo ľúto.

Do domu sa teda vracia podivín Milan a pracant Igor.

Statočná Ráchel

Ráchel lúčenie a pusinkovanie zvládla dobre – bez sĺz, ale slová na kameru sa jej hľadali ťažko. Slzy mala na krajíčku. Mrzelo ju, že musela bojovať so silným súperom Igorom.

Ak by sa v súboji ocitla s Milanom, tak by vyhrala. Vraj by jej určite dali prednosť a nie tomu podivínovi. No, čo už. Taký je život pri stavbe Domu snov. :)
Zdieľať


Naspäť na najnovšie správy

Teraz tiež

Rubriky denníka 24hod.sk